30 Ekim 2013 Çarşamba

Peçete Katlama Örnekleri
Siyah Rengin Sofralarımızdaki Etkisi
       Siyah renk kullanımı keyifli bir o kadarda zor bir renktir. Hayatımızın birçok alanında kullanmaktan keyif aldığımız (kıyafet, takı, çanta, ayakkabı,araba vs.) bu renk dekorasyon objesi olarak kullanılmak istendiğinde kombinlenmesi zor ve tercih etmekte şüpheci yaklaştığımız bir renktir. Kimilerine göre evinizin karanlık olmasına neden olur. Çok fazla toz gösterir. Kadife dokularda kullanımı zor bir hale dönüşebilir. Ancak konu masa düzenlemelerine geldiğinde siyah renk ile hazırlanan harika masalar ortaya çıkarabilirsiniz. Sizlere de fikir verebilecek keyifli masa örneklerini sizlerle paylaşmak istedik.


kaynak:pinterest


        Siyah renk baskın bir renk olarak birçok renk ile kombin yapılabilecek bir renkdir. Sarı, pudra pembe, fuşya, altın rengi , beyaz, krem renk ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz siyah renk ile misafirlerinize çok şık sofralar hazırlayabilirsiniz.
Siyah beyaz çizgili masa örtüleri ile kombinlenen masalarda da siyahın baskın etkisi pembe ve beyaz ile dağıtılmış. Ortaya çok hoş bir görüntü çıkmış. Sofralarınızda peçetelerinizle aynı renklerde çiçekler kullanarak da misafirlerinize hoş kombinler yaratabilirsiniz. 


29 Ekim 2013 Salı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun...
Cumhuriyet yeniden dirilişin destanıdır. Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün liderliğinde gerçekleşen bu büyük destanın 90.yılı hepimize kutlu olsun.
25 Ekim 2013 Cuma

Mutlu Haftasonları!

Kelebek Sevenlere Mutfaklarınız için Renkli Ürünler Sonsuzdekorasyon.com da
        Her geçen gün genişleyen ürün grubumuzla  bizim çok sevdiğimiz sizlerinde seveceğini düşündüğümüz ürünler sitemize ekleniyor.Yeni kelebekli serimizi de seveceğinizi düşünüyoruz. Beyaz porselen üzerine pembe renkli kelebek desenli tabaklarımızda ister çay keyfi ,ister kahve keyfi yapabileceğiniz bir set mevcut.
                                            Kelebekli  tabaklar tekli olarak satılıyor Ürünlerimize ulaşmak için tık tık 


                                                              Kelebekli 6'lı kahve fincanı seti 

                      2'li Kahve fincanı seti  tepsisini servis içinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz fincanları farklı şekilde          sunarak tepside de tatlı ikramı hazırlayabilirsiniz. Ürüne ulaşmak için tık


23 Ekim 2013 Çarşamba

Erken gelen çoşku durumu


Görüşemedik bayram öncesinde ve sonrasında, umarım hepinizin keyfi yerindedir. 
İzmir'de hava şartları rengini tam anlamıyla belli etmese de, biz evde kış moduna geçtik. 
Özellikle Kaan Batu uyuduktan sonra, yakıyorum mumlarımı, demliyorum çayımı, gel keyfim gel... 
Sizi bilmem ama şimdiden dört bir yanımı yılbaşı havası sardı haberiniz olsun :) Sardı dediysem elimde bir iş olduğundan değil, sadece pinterest de resimleri gördükçe aylak aylak coşma durumu o kadar.
Hazır mumlarımı da yakmışken hem merhaba demek, hem de bu erken gelen çoşkuma sizi de ortak etmek istedim. 

Gerçi benim resimlerle ne kadar coşarsınız orası tartışılır :)

20 Ekim 2013 Pazar

Çizgili duvar kağıtları

Çizgili duvar kağıtları ile dekorasyon önerileri

Çizgili duvar kağıtlarını,modern veya klasik dekorasyon stilleriyle, mekanlara sıcaklık ve karakter kazandırmak için uygulayabilirsiniz.

Çizgili duvar kağıdıyla odanızı daha uzun veya geniş gösterin.
Optik bir yanılsama yaratarak bir odayı daha uzun veya geniş gösterebilirsiniz.Alçak tavanlı bir odayı dikey çizgili duvar kağıdıyla daha yüksek,yatay çizgili duvar kağıdıyla da dar bir odayı daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.
Çizgili duvar kağıdı kullanacaksınız,odanızın büyüklüğünü göz önünde bulundurun.Geniş çizgiler büyük odalar için uygundur.Geniş çizgililer küçük alanlarda etkisini kaybedebilir,büyük alanlarda ince çizgililer dağınık bir görüntü yaratır.
Klasik tasarımlarda çizgili duvar kağıtları
Modern ev dekorasyonunda çizgili duvar kağıdı seçimi
2013-2014 trend rengi mor renk ve çizgili duvar kağıdı
Yatay çizgili duvar kağıdı odanızı daha geniş gösterecektir.


Dar koridorlarda enine çizgili desenleri tercih edin.
Yatak odalarında çizgili duvar kağıdı seçimi

Antreler misafirlerimize evimize ilk girişte etkileyecek mekanlardır.Sıcak tonlarda çizgili duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.Sade,düz hatlarda seçeceğiniz mobilya duvar kağıdınızı daha ön plana çıkartacaktır.
Küçük alanlarda güçlü renkler kullanın.
Banyonuzda klasik çizgili duvar kağıdıyla karakter kazandırın.Ayrıca bakınız:banyonuzu büyük göstermek için ipuçları

Bunlar da ilginizi çekebilir