10 Nisan 2014 Perşembe

Karaca Home Yenilenen Yüzü ve Yepyeni Koleksiyonları İle karaca-home.com'da

KARACA HOME 2014 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU
“DOĞADAN İLHAM ALAN ROMANTİZM”
“Doğadan İlham Alan Romantizm” temasıyla hazırlanan Karaca Home 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, yine çok özel tasarımlarıyla karşınızda.

2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu katalog çekimlerini tamamlayan Karaca Home ürünleri tasarımı, kumaş özellikleri, sadeliği, şıklığından ödün vermeyen ve fark yaratan çizgisiyle bu sezon da adından çok söz ettirecek. Bu sezon doğadan ilham alan Karaca Home İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, tabiatın doğal güzelliklerinin sahip olduğu renkleri sizlerle buluşturuyor.  Uçuk maviler, pembeler ve lilanın çeşitli tonları, çiçek motifleriyle birleşip Karaca Home İlkbahar/Yaz Koleksiyonun da yeniden hayat buluyor.
Katalog çekimleri Alaçatı’da gerçekleşen yeni koleksiyonda, çok özel bir butik bir kreasyon daha var! Yüreğinde daima çocuksu bir taraf olan kadınlarımızı çocukluklarına götürerek nostalji yaşatacak, pembe ve mavi tonlardaki bu özel ürün Emily, Karaca Home mağazalarındaki yerini almaya hazırlanıyor.
 meri-Mavi

MERİ MODELİ
Ranforce. % 100 Cotton.  Bu ürünün tek ve çift kişiliği mevcuttur. Bu gruptaki ürünlerin hepsinin nevresim takımı,  complete seti ve pike takımı vardır.   Bu ürünün  pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Single and double sizes are available. Categories:  Bed linen set  / complete set   / pique… 

Davy
DAVY MODELİ SATEN
Saten,   % 100 Cotton modeller ile çeyiziniz için harika parçalar karaca home mağazalarında sizleri bekliyor.    Bu ürünün sadece çift kişiliği mevcuttur. Double size is available.
                                                                
                                                                      VİNTAGE MODELİ
                           Vintage.  %50 pamuk,%50 viscon .  Bu ürünün sadece çift kişiliği mevcuttur.
                                            %50 cotton, %50 viscose.   Double size is available.
PRİVATE KOLEKSİYON
Çeyizlik çift kişilik özel ürünler ile de karaca home düğün hazırlığınız için farklı alternatifler sunuyor. Evini yenileyen ve çeyiz alışverişi yapacak olanlara şiddetle tavsiye edilir. Dokusu ve yumuşaklığı ile çok beğeneceğiniz bir koleksiyon sizi bekliyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder