6 Kasım 2014 Perşembe

Duvarlarınızı Süsleyen Çerçeve Fikirleri


           Evinizi dekore ederken en sona kalan aslında evin yaşanmışlığını ortaya çıkaran aksesuarlar duvar aksesuarlarıdır. Duvarlarınıza eklediğiniz ürünler kimi zaman bir ayna, saat yada çerçeve olabilir.

 Duvarlarınızda  farklı alanlar yaratabileceğiniz resimler paylaşmak istedik. Sizlerinde evlerinde uygulayabileceği keyifli ürünler ile farklı ve özel alanlar yaratabilirsiniz.30 Beautiful Painted Vintage Picture Frames Framed Letter / Lots of ideas for framing


.
Bu sene çok moda olan polyester çerçeve modelleri ile  içlerini boş kullanarak bebek odanıza yada çoçuk odanıza harf kullanarak asabilirsiniz

creative

Evinizde kullandığınız bir yastığın yada objenin rengini duvarınıza taşıyabilirsiniz. Böylece evinizde renk bütünlüğü sağlamış olursunuz.


Find frames from a thrift store, attach wood to all sides, paint and hang on wall. Creative shelves.-  Connect with us at www.Facebook.com/TinyHousesAustralia

Çerçeve görünümlü rafları biz çok sevdik. Banyonuzda, çoçuk odanızda , çalışma odanızda bu tarz ürünler kullanarak hem kullanışlı hemde dekoratif alanlar yaratabilirsiniz.

Paper Flower Frames & Ornaments | DIY Wednesday :: HometalkEmpty Picture Frames DIY Ideas for Repurposing Picture Frames - love the placements of all the small ones w/o the extra large one..


DIY jewelry holder

Mobilyacınıza takı asabileceğiniz askı aparatları taktırarak çerçevenizi  askılık olarak da kullanbilirsiniz. Yatak odanızda şifonyerinize yakın bir alanda böyle bir görsellik keyifli durabilir.

Polaroid pictures inside a wooden frame. Cute DIY idea for the home!

İçi boş olan çerçevelerinize ipler asarak  mandallarla fotoğraflar asabilirsiniz


Frame a favorite teddy. | 26 Incredibly Meaningful Gifts You Can Give Your Kids


Çoçuk odanızda ufaklığın çok sevdiği bir oyuncağı hatıra olarak çerçeve yaptırabilirsiniz.

/\ /\

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder