19 Şubat 2015 Perşembe

Süpriz Babyshower Partimizden Detaylar

     Koşuşturmacalı hayatımın en keyifli anlarından  biride arkadaşlarımla geçirdiğim keyifli vakitler . Geçtiğimiz haftalarda arkadaşımız Özge 'ye süpriz bir baby shower partisi hazırladık. 2. bebeğide erkek olacak arkadaşımıza kahve tonlarında ayıcıklı bir baby shower partisi seçtik. Ev sahibi arkadaşımız Melis£inde yoğun çalışmaları sonuçu hazırlıklarımızı tamamladık.  Doğuma az kaldığı için baby shower partisi yapmaktan vazgeçen arkadaşımız Özge'ye duygulu anlar yaşatmanın mutluluğu içerisindeydik :) Çok yakında aramıza katılacak AREL 'i heyecanla bekliyoruz. Sağlıkla gelsin inşallah

     Çok severek başladığım blog yazarlığına işimden dolayı birazcık aksatmış olsam da aklım hep burada özellikle bizden alışveriş yapıp ben sizi blogunuz dan beri takip ediyorum denildiğinde tarifsiz bir mutluluk benim oluyor.  Sonsuz Dekorasyon aslında benim dekorasyon merakımla başlayan bir blog ismiyken şimdi www.sonsuzdekorasyon.com olarak hayatına başka bir alanda da devam ediyor :) Baby shower partimizde de  detayları çekmeyi ihmal etmedim ve sizlere de fikir verecek detayları paylaşmak istedim.
  Ev sahibimiz Melis'in zevkli ev dekorasyonunda da bahsetmek isterim mobilyalar bursa Mobi mobilyadan alınmış. Ahşap ve siyah detaylar birlikte kullanılmış.

 Bizim sitemizin seviln parçalarından aynalı jardinyer Melis arkadaşımızında tercihi birçok sunumunda keyifle kullandığını  görmek bizi de mutlu ediyor. Eğer sizde jardinyere ulaşmak isterseniz sonsuz dekorasyon online satış sitemizde exclusive ürünler kategorimizden inceleyebilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder