7 Nisan 2015 Salı

Bahar Detoksu / Laura Ashley 2015 İlkbahar -Yaz Koleksiyonu

Hava durumu üzerimde büyük bir baskı kurmuş durumda. Nasıl ki baharı karşılarken evlerimizde dip bucak temizliği yapıyorsak ruh temizliği de şart bence.  Ben de ruhumdaki kalabalığı hafifletmek adına, bana kimler ve neler iyi gelmiyorsa bol bol eleme yapıyorum son günlerde. Mesela başta eğlenceli ve masum gibi görünen, zaman geçtikçe kendinize ait tüm boş zamanlarınızı gasp eden sosyal medyanın esiri olmamak adına araya mesafe koymaya karar verdim. Bir nevi sosyal detoks (!) yapıyorum anlayacağınız.

Bir de yeni mevsimde beden temizliği var ki işte onda pek başarılı olamıyorum. Bahar yorgunluğunun ( havalara bakılırsa baharın geleceği yok ama yorgunluğu önden gönderdi sanki ), tril tril bluzlardan fışkırmayan göbeğimin stresini yaşamadan özgürce yaza hazır olmak için yediklerime dikkat etmek istiyorum. Bir arpa boyu kadar yol katetmiş değilim ama istiyorum işte..

Kendime not:

"Sen şuursuzca karbonhidrat tüketirken millet fitness uzmanı oldu. Harekete geç!"

Sanırım derin bir nefes alıp manzaraya hakim bir noktadan kendi durumumuza göz atmaya hepimizin ihtiyacı var.

Yazının başında söylediğim gibi şu sıralar özellikle bana iyi gelen şeyleri yapıyorum. Bu sebeple size Laura Ashley'in İlkbahar / Yaz koleksiyonunda beğendiğim görselleri seçerek ve harika bir gün dileyerek huzurlarınızdan ayrılıyorum. 

Kendime bir de soru:

"Son bir kez pizza mı yesem acaba???" :))
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder