9 Ocak 2013 Çarşamba

Eren Yorulmazer'den Çok şık Bir Ev

Pinned Image
 
 
İstanbul'da Elit Rezidans'daki bu nefis dairenin mimarı, Eren Yorulmazer modern tarzın hakim olduğu bu dairede kendi  avangard çizgilerini de kullanmayı ihmal etmemiş. Dekorasyonda  gri tonlarının çok moda olduğu şu günlerde  grinin kremin mavi ve mor rengin birarada nasıl güzel bir uyum içinde kullanıldığını görüyoruz.
 
Nefis bir istanbul manzarasına sahip bu evde geniş bir alan köşe koltuk ile değerlendirilmiş. Alanın genişliğindende yararlanılarak 3 büyük boy sehpa kullanılmış. Sehpalarda kullanılan cam top detayını çok sevdim. Koltuk arkasında kullanılan dresuarları da çok seviyorum. Evinizde bu şekilde koltuk arkası boşta kalıyorsa bu alanda kullanacağınız bir dresuar ve üzerinde kullanacağınız cam vazolar, gümüş aksesuarlar, şamdanlar,çerceveler ile  salonunuza çok farklı bir hava katabilirsiniz.
 
 
Pinned Image
 
Pinned Image
 
Modern bir masa,sandalye grubu ile çok şık ve gösterişli bir avize kullanan Eren Yorulmazer. Yine ihtişamlı dokunuşlar yaratmayı ihmal etmemiş. hem modern hem de oldukça şık detayların kullanıldığı bu evde aslında en beğendiğim parçalardan biri de bu avize. Benim olsun istedim biran.:)
 
Pinned Image
 
Pinned Image
 
Ben evlerde kullanılan boy aynaları, kolon kaplamalarını çok seviyorum. Eve derinlik verdiğini ve daha geniş gösterdiğini düşünüyorum.Tavanda kullanılan aynalarda hoşuma gidiyor. Burada da  köşeli panelde  ayna kullanılmış. Yerde kullanılan halı mı desem kocaman bir post mu desem bilemedim ama sehpalarla birlikte çok güzel görünüyor. Böyle güzel bir evi  görüp sizlerle paylaşmadan geçmek olmaz diye düşündüm.
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder