27 Kasım 2012 Salı

Askılıktan yılbaşı ağacı olur mu?!!

Bu sıralar hep beraber yılbaşına sardık ne güzel, bu sayede bloglara da canlılık geldi. Birbirimizi izledikçe şevklenir olduk, en azından ben baktıkça çoşuyorum.Yalnız bu çoşku bir kaç gündür yerlerde geziyor bende, daha önce yapmış olmama rağmen paylaşamadığım şeyler var. Tosbiğim biraz hasta, 2 gündür ateşliydi.
Çok şükür ki bugün daha iyi.
Şu sıralar griye ve türevlerine takmış durumdayım. Eğer boyama yapacaksam griden başka renk yapmak istemiyorum. Dönem dönem takıntılarım oluyor böyle.
Geçenlerde pintereste gördüğüm  askılığı süsleme fikri hem yapılışının basit olması nedeniyle hemde oğlumun odasında kullanabilirim düşüncesiyle hoşuma gitmişti. Basit cilacız askılığı akrilik boya ile boyayıp üzerine stencil yaptım. Askıya belirli aralıklarla kanca taktıktan sonra ara ara Tepe home, Boyner ve  ikea dan aldığım minik süslerimi astım, oldumu bize yılbaşı ağacı :))   
Kaan batu yaklaşık 4-5 aydır yatağının koruması olmadan uyuyor. Hani daha önce bahsetmiştim ya uyku problemi yaşıyoruz diye, işte bu yatağını sevdirme projelerimizden biriydi. Tam tutmadı ama olsun ara ara uyuyor en azından. Onun uyumadığı zamanlarda kim yatıyor dersiniz, tabiki ben :(
Neyse işte bu yatak koruması ( adı neydi ki bunun) ne zamandır aklımdaydı, ne yapsam da tekrar kullanıma açsam diye düşünürken bizim yılbaşı ağacımızın kendisi oluverdi. Ben bununla daha neler yaparım sonra, sık sık karşınıza çıkabililir yani :))
Tabi Kaan Batu kafamıza geçirmezse.   Neyse bu vesileyle oğlumun odasından bir kaç kare de yayınlamış olayım. Daha doğmamışken odasından bir iki kare yayınlamıştım, sıkı takipçilerim hatırlıyordur. (Buraya bakabilirsiniz)   


   


Griye taktığımı söylemiştim dimi :)


Kaan batu şurubunu içti bizim yatakta mışıl mışıl uyurken annesi de resim çekti.
İyi geceler, tatlı rüyalar...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder